O firmie

Skontaktuj się

Kilka słów o naszej firmie

Firma Sarco Polska  działa na polskim rynku od 2018 roku. Od początku funkcjonowania nasza Firma miała na celu dostarczanie dla naszych Klientów produkty najwyższej jakości w najlepszej możliwej cenie.

Firma Technolit GMBH jako głowny dostawca dla Firmy Sarco Polska.

Dzięki umowie jesteśmy jedynym dostawcą produktów marki Technolit GMBH na terenie Polski co daje naszym klientom pewność, że kupują towary od profesjonalnego i pewnego dostawcy.

Jako dostawca pełnego zakresu w dziedzinie technologii spawania oferujemy naszym klientom produkty wysokiej jakości, takie jak sprzęt spawalniczy, materiały spawalnicze i akcesoria spawalnicze, a także kompetentne usługi.

Oprócz naszych podstawowych kompetencji w dziedzinie technologii spawania, oferujemy duży asortyment wysokiej jakości produktów z zakresu technologii szlifowania i cięcia, produktów chemiczno-technicznych, narzędzi i maszyn, a także wymagań warsztatowych dla rzemiosła i pojazdów silnikowych.

Zgodnie z naszym motto: „Klient jest zawsze w centrum naszych myśli i działań”, w przyszłości będziemy nadal dostosowywać nasze cele do potrzeb naszych klientów.

Zaufaj nam – jesteśmy tu dla Ciebie!

Napisz do nas!

Wypełnij formularz kontaktowy w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Nasi handlowcy skontaktują się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości.

  IMIĘ *

  NAZWISKO *

  ADRES EMAIL *

  NUMER TELEFONU

  TEMAT WIADOMOŚCI

  JAK MOŻEMY POMÓC?