O firmie

Skontaktuj się

Kilka słów o naszej firmie

Firma Sarco Harri działa na polskim rynku od 2010 roku. Od początku funkcjonowania nasza Firma miała na celu dostarczanie dla naszych Klientów produkty najwyższej jakości w najlepszej możliwej cenie.

Od samego początku Firma nawiązała współpracę na zasadzie „Umowy franczyzowej” na teren Polski z niemiecką Firma Technolit GMBH.

Dzięki umowie jesteśmy jedynym dostawcą produktów marki Technolit GMBH na terenie Polski co daje naszym klientom pewność, że kupują towary od profesjonalnego i pewnego dostawcy.

Jako dostawca pełnego zakresu w dziedzinie technologii spawania oferujemy naszym klientom produkty wysokiej jakości, takie jak sprzęt spawalniczy, materiały spawalnicze i akcesoria spawalnicze, a także kompetentne usługi.

Oprócz naszych podstawowych kompetencji w dziedzinie technologii spawania, oferujemy duży asortyment wysokiej jakości produktów z zakresu technologii szlifowania i cięcia, produktów chemiczno-technicznych, narzędzi i maszyn, a także wymagań warsztatowych dla rzemiosła i pojazdów silnikowych.

Zgodnie z naszym motto: „Klient jest zawsze w centrum naszych myśli i działań”, w przyszłości będziemy nadal dostosowywać nasze cele do potrzeb naszych klientów.

Zaufaj nam – jesteśmy tu dla Ciebie!

Napisz do nas!

Wypełnij formularz kontaktowy w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Nasi handlowcy skontaktują się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości.

  IMIĘ *
  NAZWISKO *
  ADRES EMAIL *
  NUMER TELEFONU

  TEMAT WIADOMOŚCI

  JAK MOŻEMY POMÓC?